Arsan Pazarlama

Hakkımızda

1946 yılında yolculuğumuzun başlangıcı olan Kürüm Petrol’ün kurulması ile birlikte markamız faaliyetlerine akaryakıt, nakliye ve gıda sektörlerini de katarak hızlı bir büyüme gerçekleştirdi. 1976 yılında ilk kez Brisa bayiliği alarak lastik sektörüne giriş yapan markamız 1983 yılında Mutlu Akü bayiliğini de alarak faaliyet alanını genişletti.

Faaliyetlerini İstanbul’a taşıyarak geliştiren Arsan Pazarlama A.Ş. sektöründeki başarısını daha ileriye taşımak ve müşterilerine en uygun kalitede hizmet sağlamak amacı ile kuruldu. Arsan Pazarlama A.Ş. olarak toptan lastik satışlarımız ile 3. kuşak temsilcilerimizin yönetiminde İstanbul’da hizmet vermeyi sürdürüyoruz.

Vizyon

Bugünden Yarına Daima Yanınızda!

Arsan Pazarlama A.Ş. olarak bizim için köklü bir geçmişi ifade eden aile mesleğimiz ile sektöre farklı bir boyut kazandırmak öncelikli hedefimizdir. Tek araç veya filo fark etmeksizin, her müşterimizin uygun fiyat politikaları ile kaliteli ürün ve hizmetlere ulaşabilmesi amacıyla marka yatırımlarımıza devam ediyoruz.


Misyon

Kalite ve Konforu Bir Arada Test Edin

Müşterilerimizin güven, kalite ve konfor beklentilerini uygun hizmet, ürün ve fiyat standartlarıyla birleştirerek hizmet etmek için buradayız!